TYT AYT YKS Çalışma Programı

Hedeflerin için ihtiyacın olan
Her şey

Milet Akademi Mağazası üzerinden TYT AYT YKS çalışma programı, YKS zinciri kırma, plan defteri, YKS takvimi ve YKS bardaklarını burada bulabilirsin.


Ders çalışırken vakitten kazanmak, daha verimli bir şekilde devam edebilmek için YKS çalışma programı 2022 senesinde kullanmamız artık şart haline geldi. TYT ve AYT için ayrı ya da beraber, sizin günlük çalışma düzeninize ve boş zamanlarınıza göre bir çalışma programı kullanarak performansınızı arttırabilirsiniz.

Çalışma Programı Nasıl Hazırlanır?

Çalışma programı hazırlarken eksik olduğunuz konulara yoğunluk vermeniz ve boş vakitlerinizi buna göre değerlendirmeniz gerekir. Ayrıca konu ve ders yoğunluğu farkından kaynaklı ayrı ayrı AYT ve TYT çalışma programı hazırlamanız gerekebilir.

Ders programınızın gün gün ve dakika dakika hesaplanmış olması, öğrencinin de bu süreye harfiyen uyması gerekir YKS ders çalışma programı hazırlayan öğrencilerin daha yüksek verim elde edebilmesi adına.

TYT’ye Çalışmaya Nereden Başlamalıyım?

TYT çalışma programı hazırlıyorsanız sınava çalışmaya başlarken eğer ki hali hazırda bir alışkanlığınız henüz yok ise süre ve zorluk olarak kendinize yüklenmemeli, alıştırarak kademeli olarak daha zor konu ve sorulara geçmelisiniz.

AYT’ye Çalışmaya Nereden Başlamalıyım?

AYT çalışma programı hazırlamayı düşünüyorsanız eğer ki TYT’de söylediğimiz gibi konulara olan hakimiyetiniz bu hususta karar kılıcı hale geliyor. Eğer ki alışkanlığınız yoksa kolay konulardan başlamalı, okuyorsanız okuldaki derslerinizle buna takviye vermelisiniz.

YKS Çalışma Programı Kullananların Yorumları

Eğer ki hali hazırda bir alışkanlığınız var ise direkt olarak genel bir YKS çalışma programı hazırlayabilirsiniz. Peki bu hazırladığımız ders çalışma programı YKS sınavında gerçekten bize verim katacak mı?

“YKS ders çalışma programı kullanmaya başladıktan sonra hem psikolojik hem de net olarak daha fazla verim alıyorum.”
- Ali K.

“Dershanede girdiğim denemelerdeki netler sayesinde rahatça sınıf atladım herkese öneririm.”
-Selin G.

YKS Koçluk