Derece Yapanların Arasına Katıl!
yks koçluk alarak Endüstri mühendisliği nasıl kazandım.
Cerrahpaşa tıp nasıl kazandım yks koçluk derece yaptım
Cerrahpaşa tıp neden bıraktım yks koçluk aldım itü endüstri
itü mimarlık kazandım derece yaptım yks
moleküler biyoloji kazandım yks koçluk almak
makina mühendisliği kazanmak online koçluk yks
derece öğrencisi olmak şehir bölge planlama itü
Boğaziçi elektrik mühendisliği kazanmak yks koçluk
çevre mühendisliği okumak yks koçluk derece yapmak

Süreç Nasıl İşliyor?

Seni Anlıyoruz
Başlamadan Önce

Öğrencimizi Tanıyoruz

Her öğrenci bizim için özeldir. Öğrencimizin öğrenme yeteneklerine göre ilerliyoruz. Öğrencimize özel çalışma planı/programı hazırlamak için onun hakkında detaylı bilgi topluyoruz. (Görüşmeler, Ders ve Deneme analizleri) Görüşmelerimizin ve analizlerimizin sonunda hedeflerimize ulaşmak için yol haritamızı belirliyoruz.

Programlar
Her Hafta

Size En Uygun Çalışma Programını Hazırlıyoruz

Öğrencimizin sadece çalışmalarına odaklanması ve üzerindeki stresin azalması için haftaya başlamadan önce çalışma programına dair her detayı (çalışacağı konu, test, deneme, kitap) ona iletiyoruz.

Devamlı Net Artışı
Süreç Boyunca

Devamlı Net Artışı

Öğrencimizin istatistiklerine dayalı sistemimizde tamamen eksikliklere odaklandığımızdan dolayı zaman kaybetmeden net artışı için nokta atışı çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede bize başarıyı getiren düzenli net artışlarını sağlıyoruz.

İletişim
Soru İşareti Kalmaması İçin

Sürekli İletişim

Haftalık yaptığımız canlı görüşmeler ile hem hafta arasında gidişat hakkında bilgi alıyor hem de programını hazırlamadan önce beraber istişare ediyoruz.

Canlı görüşmeler dışında öğrencimizin takıldığı noktalarda hiç çekinmeden 7/24 bize ulaşması için ona özel telegram grubu açıyoruz. Ona özel çalışma planlarımızı ve dökümanlarımızı onun için açtığımız kendisinin dışında sadece mentorlarının olduğu telegram grubuna gönderiyoruz.

Mentor Raporu
Her Ay

Mentor Raporu (Karne)

Hizmetimizin ne kadar şeffaf olduğunun kanıtı olarak ebeveynlerimize öğrencimizin ilerleyişi hakkında detaylı bilgi vermek için aylık mentor raporu (karne) gönderiyoruz.

 • Line
 • Line
 • Line
 • Line
Milet Akademi

YKS Koçluk Paketleri

Derece Ekibi

YKS Koçluk Derece Ekibi
Derece öğrencilerinden koçluk al
 • Haftada bir görüşme
 • Günlük takip
 • Milet Portal üyeliği

Ana Ekip

YKS Koçluk Ana Ekip
Milet Akademi ana ekibinden koçluk al
 • Haftada bir görüşme
 • Günlük takip
 • Milet Portal üyeliği

Öğrenci Yorumları

Öncelikle merhaba ben Berkin yıllardır dershane köşelerinde gerek Teog gerek yks için harcandım. Bu süreçte hiçbir rehberlik servisinden gerekli desteği alamadım. Bu sistem sayesinde birebir ilgi gördüm. Eksik olduğum noktalara anında müdahaleler aldım. Sadece bu da değil kendimi motivasyon konusunda eksik hissediyordum. Çünkü o zamana kadar yeterince zaman kaybetmiştim. Sonrasında sınav konusunda daha inançlı ve daha bilinçli ilerledim. Doğru yönlendirmeler alıyorsunuz. Bu sayede sınavda daha iyi sonuçlar alıyorsunuz. Koçların bize yakın yaşta olmaları da samimiyet ve anlayış açısında çok faydalı oluyor. Halimizden anlıyorlar. Tek dezavantajı hizmet yeni olduğu için aileler başlangıçta önyargılı bakabiliyor ama süreç ilerledikçe onlarda sonuçları gözle görüyor. Genel olarak çok verimli ve iyi bir yatırım olduğunu söyleyebilirim. Çünkü aylık ücreti zaten 3-4 saatlik özel ders ücretine denk geliyor. 1 ay denemenizi öneririm.

Berkin Akhan Berkin Akhan
5   Yıldız

Merhaba arkadaşlar daha önce koçluk almış ve memnun kalmış biri olarak söylüyorum tek başınıza her şeyinizi planlayamıyorsanız mutlaka koçluk almanızı öneririm. Ben lise boyunca oldukça programsız çalışan, sadece ödevlerini yapan , sınav öncesi birkaç gün ders çalışıp ortalama notlar alan bir öğrenciydim. Üniversite konusunda kafamda doğru düzgün bir şey yoktu. "Sınava girer tuttuğu yere giderim." diye düşünüyordum. Fakat epey zaman geçmişti, sınav yaklaşmıştı ve nereden başlayacağımı bilmiyordum. Zamanı verimli kullanmam gerekliydi. Sonradan arkadaşım vasıtasıyla koçluğa başladım. Bana çok güzel bir program hazırladılar düzenli deneme sınavları önerdiler her hafta yaptığım çalışmaları değerlendirdiler bu süreçte en önemlisi süreklilikti ve bunu sağladılar. Daha fazla uzatmayacağım sonuç olarak içinde bulunduğum durumdan çok memnunum. Siz de benim gibi ne yapacağınızı nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle deneyin. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Ayça Şahin Ayça Şahin
5   Yıldız

Ben satın alırken yorum yoktu, bu yüzden tereddüt etmiştim. Aklına takılanlar olabilir diye uzun uzun yazacağım. Öncelikle kesinlikle güvenip alabilirsiniz en kötü 1 aylık alıp deneyin. Sistemleri gerçekten sade ve yararlı —Milet akademiyi diğerlerinden ayıran en iyi özelliklerden birisi portal— İlk olarak sizle görüşme yapılıp sizin kriterlerinize dikkat edilerek koç seçiliyor (bu aşamada verdiğim en ufak detaya bile dikkat edilmesi beni çok şaşırtmıştı). Koçunuzla ilk görüşmenizi yapıp genel bir çerçeve çizip eksikleriniz veya neler yapacağınız konuşulup program yazılıyor. Her hafta görüşme yapıyoruz. Kendi koçum her hafta program sormadan önce nasıl olduğumu, ailevi veya arkadaşlarımla veya genel olarak canımı sıkan bir şey varsa ona anlatabileceğimi söylüyor bu beni gerçekten mutlu ediyor. Başka koçluk deneyimi olan biri olarak şu da çok hoşuma gitti : Programınızda memnun olmadığınız şeyleri söyleyip daha çok koçun yazdığı programa uymak değil de gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri dışarıdan bilen birinin kontrolüyle sistemli ve kontrollü olarak götürmek gibi. Zaten deneme analizinden bahsetmeme bile gerek yok, henüz yeni başladığım için çok az veri olmasına rağmen çok geliştirdi. Seri branş denemeleri üzerinden eksiklerinize gidilip o haftanın programına yazılıyor. Pazar günleri soru arşivi olarak geçiyor o hafta içinde yapamadığınız soruları tekrar çözüyorsunuz. Bunun dışında gerçekten inanılmaz hızlı dönüş yapılıyor, herkes inanılmaz ilgili ve işinin ciddiyetinde. Her hafta koç puanlaması yapmanız gerekiyor hatta puanlamadan sistem açılmıyor. Umarım faydalı olabilmişimdir.

Zeynep Sena Eren Zeynep Sena Eren
5   Yıldız
Soru İşareti Kalmasın

Sıkça Sorulan Sorular

YKS Koçluk, sınavda başarıya ulaşmak için daha önce sınavda başarıya ulaşmış kişilerden destek alabildiğin ve sürekli performansının zirvesinde olman için düzenli olarak takip edildiğin hizmettir.

Milet Akademi YKS Koçluk Hizmeti, online bir hizmettir. İstanbul içi bazı semtler için özel fiyat ile yüz yüze koçluk hizmeti de alabilirsin.

Tabii ki alabilirsin. Koçluk ücretleri dershaneler gibi toplu şekilde ödenmiyor. Dilersen bir aylık ücret ödeyip bir ayın sonunda beğenmezsen koçluğu bırakabilirsin. Şunu da belirtelim, kurulduğumuz günden beri öğrencilerimizin sadece %3'ü koçluğu bırakıyor. Bu bizim için gurur verici bir istatistik.

Evet 11. sınıflar için de yks koçluk hizmetimiz var. Hatta elimizdeki verilere göre en başarılı öğrenciler 11. sınıftan itibaren bizim koçluğumuza devam edip verimli çalıştığı süreyi maksimuma çıkaran öğrencilerden oluşuyor. Üstelik 11. sınıflar için olan koçluğumuzu indirimli bir şekilde alabilirsin.

Bulunduğunuz durumu iyi analiz ederseniz sizin için çok mantıklı olabilir. Youtube kanalımızdaki Açık Lise (Açık Lise'ye Geçmek Mantıklı mı?) videomuzu izledikten sonra kararınızı vermenizi tavsiye ediyoruz. Eğer açık liseye geçişte karar vermekte zorlanıyorsanız sitemizdeki bize ulaşın kısmından numarınızı bırakırsanız size yardımcı olabiliriz.

Koçluğa başladığımızda düzenli olarak yapılan görüşmeler haricinde eğer koçuna ulaşmak istiyorsan senin için özel açılmış telegram grubundan mesaj atarak ulaşabilirsin veya ders çalışmana engel olan acil bir durum varsa koçunu arayabilirsin.

Bizimle beraber çalışacak koçlarımızı, kendi sınav senesinde başarı göstermiş, iletişim becerisi kuvvetli kişilerden seçiyoruz. Hizmetimizin kalitesinin yüksek olması ve diğer yks koçluk sistemlerinden daha çok talep görmemizin sebebi koçlarımızı özenle seçmemiz ve seçilen koçların Milet Akademi Çalışma Sistemine göre eğitilmesidir.

Evet. İstanbul içi bazı semtler için özel fiyat ile yüz yüze koçluk hizmeti de alabilirsin.

Hizmetimizin yüksek kalitesini korumak ve sınava hazırlık dönemi boyunca tüm öğrencilerimizle bolca vakit geçirebilmek için kontenjanlarımızı sınırlı tutuyoruz. Bize internet sitemizden ulaşarak güncel kontenjanlarımızı öğrenebilirsiniz.

YKS Koçluk hizmetimiz kişiye özel bir hizmet olduğu için bazı öğrencilerimizin maddi durumu sebebiyle karşılayamadığı durumlar olabiliyor. Biz de bu tarz durumlarda en azından program konusunda eksik kalınmaması için YKS Sıfırdan Zirveye ve YKS Yükseliş Programlarını çıkardık. Tüm programlarımıza mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Sınava hazırlık süreci boyunca bizimle devam eden tüm öğrencilerimize sınavdan sonra tercih döneminde de yardımcı oluyoruz.

Koçluk ücretleri her ayın başında ödeniyor. Eğer bütün sene ödeyeceğiniz miktarı toplu ödemek isterseniz indirim de yapıyoruz.

 • line
 • Koçluk Hizmeti Sıkça Sorulan Sorular

Milet Akademi YKS Koçluk Sistemi

YKS Koçluk

Milet Akademi ailesine hoş geldin. Her yıl hem Youtube da hem de diğer sosyal medya platformlarında binlerce öğrencinin hayatına dokunuyoruz. Bizi daha yakından tanımak isteyen ve çalışmalarına bizimle beraber devam etmek isteyen öğrenci sayısının artmasıyla birlikte bundan 4 yıl önce Milet Akademi YKS Koçluk Sistemi'ni duyurmuştuk.

Diğer koçluk sistemlerinden farklı olarak ilerlememize rağmen birçok öğrenci bize güvendi ve sene sonunda da bunun karşılığını alıp bize teşekkür mesajları yağdırdı. Aralarından bizimle beraber devam etmek isteyenler oldu. Gerekli eğitimleri alıp Milet Akademi YKS Koçu olarak aramıza katıldılar.

Her sene bir sürü öğrenci dönem ortasında başka YKS Koçluk hizmetlerini bırakıp bizim koçluğumuzu tercih ediyor. Bizimle senenin başında, çok geç olmadan karşılaşan şanslı öğrencilerimizle beraber süreç boyunca çok iyi ilerlemeler katedip kendi potansiyellerimizin zirvesine çıkıyoruz.

YKS Koçluk konusunda her zaman en yenilikçi teknolojileri kullanmaya çalışıyoruz. YKS Koçluk Hizmeti için tasarlanmış en gelişmiş analiz yazılımını yani Milet Portal'ı geliştirmemizdeki en büyük etken de sektördeki en iyi eğitim koçluğu hizmetini vermek içindi.

Milet Akademi YKS Koçluk Sistemi

Eğer plan yapmakta sıkıntı çekiyorsanız ve ara sıra motivasyon eksikliği ve disiplin yokluğu yüzünden ders çalışamıyorsanız YKS koçluk sizin için faydalı olabilir.

Daha verimli çalışmak isteyen öğrenciler, Plan yapmakta sıkıntı çeken öğrenciler, Nasıl çalışacağını bilmeyen öğrenciler yks koçluk hizmetlerinden faydalanabilir.

Sınav sürecinin daha rahat bir şekilde geçmesi için yks koçluk alabilirsin. YKS koçluk almak istiyorsan bize ulaşabilir ve ücretsiz şekilde bilgi alabilirsin.

Koçluk yapabilmek için bazı becerilere sahip olmanız gerekir. İletişim becerisi, Planlama becerisi, Motive etme becerisi, Kaos durumlarında sakin kalabilme becerisi sizin daha iyi bir koç olabilmenize yardımcı olur.

Eğer 12. sınıf veya mezunsanız kısıtlı bir vakitte her şeyi öğrenmeniz gerekiyor demektir. Bunu koçluk alarak daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Her sene derhanelerde konuların dahi bitirelemediğini görüyoruz fakat koçluk alan kişiler genelde konuları erkenden bitirip deneme çözmeye uzun vakitler bırakırlar.

Açık liseye geçip koçluk almak son zamanlarda çok yaygınlaştı. Öğrenciler bunu yaparak vakitten tasarruf ederek çalışmaya daha fazla vakit kalmasını sağlıyorlar. Okula giden bir öğrenci günde ortalama 4 saat çalışabilirken, açık liseye geçen bir öğrenci günde ortalama 10 saatten daha fazla çalışabiliyor.

Evet koçluk bir meslektir. İyi bir koç olabilmek için bazı becerilere ihtiyacınız var. İletişim becerisi, Planlama becerisi, Motive etme becerisi, Kaos durumlarında sakin kalabilme becerisi sizin daha iyi bir koç olabilmenize yardımcı olur.

Eğitim Koçu sizin her şeyinizi planlar ve sizi disipline sokar. Arka planda her şeyi sizin için kontrol altında tutar ve size sadece ders çalışmak kalır. Bu sayede veriminizi artırabilir ve rahat bir sınav senesi geçirebilirsiniz.

 • YKS koçluk fiyatları 500₺-1600₺ arasında değişmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.
 • YKS Tercih Danışmanlığı. 400₺ Tek seferlik. Tercihlerini beraber yapalım.

Her sene yüzlerce öğrenciye burs sağlamaktayız. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar aracılığıyla depremzede ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ücretsiz yks koçluk sağlamaktayız.